Snooker.pl - oficjalne forum PZSiBA

Snookerowe forum dyskusyjne strony www.snooker.pl
Teraz jest So, 15 sie 2020 21:12

Strefa czasowa: UTC + 2

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009 17:50 
junior
junior

Niecałe 2 tygodnie do rozpoczęcia turnieju a zapisów jeszcze nie ma...

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009 19:47 
master
master

Norma. Ja już nie mam sił na to :)

I'm not a sociable type, I know that. Spend any amount of time around people, you get your heart broke. Treachery, hypocrisy, Promise of love. Look into the mouth of the person, and you'll find lies. Wriggling there like maggots waiting to grow wings. The world has gone mad. The man could kill from sunup to sunset and still his work would never be done.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009 19:55 
pro
pro

Maxiek_94 napisał(a):
Niecałe 2 tygodnie do rozpoczęcia turnieju a zapisów jeszcze nie ma...

coś wam się pomieszało:
http://www.snooker.pl/kalendarz2009.php
Maj 2009
15-17
MP U21
Hot Shots Zielona Góra

..i już jest dwa tygodnie a nawet więcej.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009 21:21 
challenger
challenger

Szanowny panie JanieS , czyż bym wyczuwał jakąś ironię ? Ja już wiem dlaczego tak , ale nie powiem . Szukajcie odpowiedzi sami .

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 28 kwi 2009 20:28 
master
master

Było 8-10, ale zapewne przełożono, żeby Zieliński mógł pojechać do Portugalii na WSoS:)

I'm not a sociable type, I know that. Spend any amount of time around people, you get your heart broke. Treachery, hypocrisy, Promise of love. Look into the mouth of the person, and you'll find lies. Wriggling there like maggots waiting to grow wings. The world has gone mad. The man could kill from sunup to sunset and still his work would never be done.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 kwi 2009 19:06 
pro
pro

Boże, Ty widzisz a nie grzmisz?
O co znowu chodzi z przekładaniem imprezy rangi mistrzowskiej na 10 dni przed jej rozpoczęciem? Za chwilę mi zapewne ktoś napisze, że powinienem czekać na oficjalny komunikat Zarządu. Ale ja nie chcę czekać, nie chcę żeby naszych juniorów ciągle spotykały takie rzeczy!!! Nie zgadzam się w ich imieniu, w imieniu trenerów i rodziców. Poza tym najpierw komunikat, potem przekładanie - ewentualnie jednocześnie.
Przecież to wszystko niedorzeczne, z jednej strony jesteśmy świadomi tego, że juniorzy stanowią największą wartość sportową jaką mamy, powstaje projekt PORS Junior aby się mogli ogrywać w swoim gronie, a jednocześnie nie można dopilnować sprawy imprez mistrzowskich?

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 kwi 2009 19:07 
pro
pro

Przekładanie imprez mistrzowskich jest możliwe ze względu na elastyczność. Zarówno kalendarza, jak i organizatora. Nie wiedziałeś? I nie ma tu żadnego znaczenia, czy jest to w porządku wobec zawodników, sędziów, rodziców, nie wspominając już o kibicach. Skoro organizator może zmienić swoje plany, to pozostali tym bardziej. Powinni się cieszyć, że na dziesięć dni przed imprezą. Przecież mogli przyjechać i "pocałować" klamkę. Prawda?

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 kwi 2009 19:19 
Site Admin
Site Admin

Przez ostatnie kilka dni usłyszałam oraz przeczytałam wiele cierpkich i nieprzyjemnych słów związanych z Mistrzostwami Polski U21 skierowanych ogólnie pod adresem Zarządu. Jako jedna z osób wybranych do władz naszego Związku i chyba jedyna z tych, co mają aktualnie dostęp do sieci i mogą złożyć wyjaśnienia niniejszym to czynię.

Decyzja o zmianie terminu Mistrzostw zapadła na zebraniu Zarządu, które odbyło się tuż przed Świętami Wielkiej Nocy. Po dyskusji nad wnioskiem prezesa i wiceprezesa zadecydowaliśmy o przesunięciu turnieju o tydzień później, na 16 i 17 maja. Powód – umożliwienie startu w mistrzostwach kraju Michałowi Zielińskiemu. Pierwotny termin mistrzostw kolidował z terminem turnieju w Portugalii z serii The Word Series of Snooker. Michał rozpocznie grę w Algarve, 8 maja, jako jeden z trzech graczy w grupie pierwszej.

Niestety, natłok innych zadań i gorący okres przedświąteczny spowodował, przez redakcję strony internetowej Związku, niedopatrzenie naniesienia zmiany w kalendarzu i zamieszczenia informacji o powodzie przesunięcia terminu Mistrzostw. Przepraszam za to, w imieniu redakcji, wszystkich zainteresowanych.

Zapisy do turnieju mistrzowskiego zostały dziś otwarte http://www.snooker.pl/rejestracja-200.htm . Niestety kolejny raz bez opublikowania Regulaminu Mistrzostw. Z uzyskanych dziś zapewnień ze strony przewodniczącego Komisji Regulaminowo – Sędziowskiej wynika, że Komisja pracuje na Regulaminem i dopracuje jego zapisy przez świąteczny majowy weekend. Publikacja Regulaminu nastąpi po otrzymaniu go od Komisji.

W chwili obecnej możemy zapewnić, że w Mistrzostwach zagrają wszyscy, którzy urodzili się w 1988 roku i później oraz zapiszą się do turnieju.

Miejsce turnieju nie uległo zmianie – klub Hot Shots w Zielonej Górze.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 kwi 2009 21:24 
pro
pro

Może byłoby lepiej, gdyby Związek zawczasu informował o swoich decyzjach? Mam wrażenie, że jest wiele zaniedbań w temacie "polityki informacyjnej", część informacji pojawia się dopiero po zapytaniach na forum.

Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić. Sądzę jednak, że ew. dyskusje warto prowadzić od razu na tematy merytoryczne, nie marnując energii na wyjaśnianie "kto kiedy podjął jaką decyzję i dlaczego o tym nic nie wiemy".

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 kwi 2009 23:42 
pro
pro

Monika, wiesz co, przypadła Ci niewdzięczna rola. Nawet nie ma sensu się nad Tobą pastwić, bo na tym skończyłaby się dyskusja w tym wątku.

Mam tylko nadzieję, że wtopy z rankingiem PORS, zapisami na U-19, regulaminem na 4* w Lublinie kleconym naprędce "na kolanie"oraz obecna sytuacja co najmniej zawstydzają parę osób.
Proszę o udostępnienie regulaminu MP U-21 wraz z systemem rozgrywania tego turnieju jak szybko to możliwe. Jak mniemam będzie to najpóźniej we wtorek?

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 01 maja 2009 7:25 
Site Admin
Site Admin

Sweet napisał(a):
Proszę o udostępnienie regulaminu MP U-21 wraz z systemem rozgrywania tego turnieju jak szybko to możliwe.
Ja o to proszę już od pewnego czasu, nie raz, nie dwa już w burzliwy sposób...
Sweet napisał(a):
Jak mniemam będzie to najpóźniej we wtorek?
Też tak mniemam.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 05 maja 2009 21:35 
Site Admin
Site Admin

i jest...

REGULAMIN U-21

Amen.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 1:30 
pro
pro

Spakojna Adaś! Na amena iścio wriemia butiet...

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 5:32 
Site Admin
Site Admin

Adam dziękuję. Wystarczy, że Ty nasłuchałeś się moich komentarzy po otrzymaniu Regulaminu od KR-S. :evil:

Sweet, Ty też chcesz je usłyszeć? Walne się zbliża...

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 10:48 
challenger
challenger

Czyli jednak 15 maja, a nie 16. Proponuję zmienić w dziale "zapisy do turniejów" datę, żeby nikomu się nie pomyliło. Moim zdaniem to dobra decyzja, bo nie wiadomo czy byśmy zdążyli w dwa dni.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 12:10 
master
master

To ja może zadam swoje odwieczne pytanie:
czy jako zawodnik, który z powodów zdrowotnych nie może założyć jednego z elementów ubioru (muszki), muszę przedstawić jakieś zaświadczenie na papierze?

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 20:38 
pro
pro

Nie zdążyli w dwa dni? Zakładając, że zapisze się powiedzmy 30 zawodników? Jakoś nie bardzo chce mi się w to wierzyć, że 4 stoły nie podołają grupom i drabince w weekend...
Niektórzy w piątek mają obowiązki, z których nijak się wykręcić.
W takim razie do zobaczenia na jakimś turnieju we wrześniu, jak dobrze pójdzie :/

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 20:45 
pro
pro

w HotShotsie sa 3 stoly... :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 20:59 
challenger
challenger

Są trzy stoły, a poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że to jednak turniej juniorów. Pewnie będzie trochę bardzo młodych zawodników i nie można im kazać grać do nocy. Moim zdaniem rozgrywanie turnieju w trzy dni to lepsze rozwiązanie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 21:06 
pro
pro

we Wroclawiu na 5 stolach MP U-19 zostalo rozegrane w dwa dni ze sporym zapasem czasowym :wink: . jesli nie to, ze chodzi o dzielenie aby jednego dnia byla faza grupowa, a drugiego pucharowa to da sie to na loozie zapewne zagrac jednego dnia... :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 maja 2009 23:20 
master
master

Za rok U-21 w Poznaniu:) Faza grupowa na pięciu stołach, ale sześciu czerwonych wzorem WSoS, będzie losowanie kto gra na stołach ośmiostopowych a kto na dwunasto:) Serdecznie zapraszamy. Aha, no i gramy 5 dni, żeby każdy sobie pograł:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 maja 2009 21:40 
pro
pro

Zrobmy odrazu mecze w Kaweczynku na dwoch stolach i gra kazdy z kazdym :lol:

Tytuł: Wyniki turnieju
PostNapisane: Śr, 13 maja 2009 10:19 
Moderator
Moderator

Wszystkie wyniki jak zwykle w zakładce Wyniki rozgrywek
Na obecną chwilę mamy 21 zawodników, a to oznacza konieczność rozpoczęcia gier grupowych w piątek. Startujemy w piątek o 13:00
Jeśli zdobędę dzisiaj potwierdzenie od wszystkich zawodników, że starują w turnieju to przeprowadzę komisyjne losowanie z koszyków do grup i będę mógł opublikować terminarz z godzinami dla każdego zawodnika.
Mój telefon: 512 393 545 - na niego proszę zawodników o potwierdzenie swojej obecności lub nieobecności na turnieju.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 13 maja 2009 19:14 
challenger
challenger

Jak jestem rozstawiony to musze być na odprawie w piątek o 12.?? Mogę przyjechać np. w sobote

PostNapisane: Cz, 14 maja 2009 0:17 
Moderator
Moderator

Ostatecznie potwierdzonych mam 20 zawodników co daje nam 8 rozstawionych do drabinki i 12 rozlosowanych do 4 grup 3 osobowych. Losowanie odbyło się w Klubie Masters w Lublinie w obecności komisji 3 osobowej: Tomasz Mroczkowski (jako sierotka), Piotr Murat, Dariusz Goral
Losowanie odbywało się z trzech koszyków powstałych z rankingu na dzień dzisiejszy.
Brak jednego z zapisanych wcześniej zawodników dał możliwość rozpoczęcia turnieju w sobotę o godzinie 9:00. Wszyscy zawodnicy z grup powinni się wstawić na odprawę w sobotę o 8:30
Terminarz spotkań jest w wynikach i należy traktować go z przybliżeniem. Mecze będą rozgrywane zaraz po zwolnieniu stołu. W grupach gramy BO3.
Od godziny 15:00 rozpoczynamy fazę pucharową a to oznacza konieczność wstawienia się zawodników rozstawionych w drabince o godzinie 14:30.
Faza pucharowa w sobotę bedzie obejmować 3 sesje. W przypadku znacznego przedłużania się spotkań dopuszczam możliwość przeniesienia ostatniej sesji na niedzielę.
W niedzielę rozgrywamy 1/4, 1/2 i finał.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2