Snooker.pl - oficjalne forum PZSiBA

Snookerowe forum dyskusyjne strony www.snooker.pl
Teraz jest Pt, 24 wrz 2021 17:49

Strefa czasowa: UTC + 2

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007 22:15 
junior
junior

turniej bardzo sympatyczny, obsada znakomita
gdyby nie prowadzący napisalbym 100% sukces
choć nawet prowadzący nie dał rady zepsuć mi nastroju
po występach Davisa :)
dzięki dla sponsorów, organizatora i ... prosimy o więcej!!

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007 22:39 
junior
junior

witam..bardzo pozytywny turniej..byłem niestety na 1/2 finału ale i tak wrażenie super...zastanawia mnie tak mała ilość polskich zawodników grających w naszych krajowych turniejach!! czyżby ich to nie zainteresowało a może poprostu ich nie spotkałem?!?!?! super impreza i nie slucham rzadnych krytycznch opini !!! dla mni e i mojej żony było REWELACJA!!! pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007 22:46 
Site Admin
Site Admin

wojti napisał(a):
zastanawia mnie tak mała ilość polskich zawodników grających w naszych krajowych turniejach!! czyżby ich to nie zainteresowało a może poprostu ich nie spotkałem?!?!?!
Witam sąsiada z rzędu wyżej. :) Owszem mnie też to zastanowiło. Choć kilkunastu spotkałam.

Na C+ Sport pokazują wlaśnie Cinka z Dajwisem :wink: ... komentarz Przemka i Rafała.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007 23:19 
junior
junior

Tu są wypowiedzi Marka po finale - same pozytywy :)

http://sport.onet.pl/0,1248935,1555203,wiadomosc.html

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007 23:54 
pro
pro

No to "parę" słów ode mnie.

Ogólnie wciąż jestem pod wielkim wrażeniem i trudno wrócić do rzeczywistości...

Minusy na początek - konfenansjerka...jestem w stanie wiele wybaczyć, zwłaszcza że pan był pełen entuzjazmu. Naprawdę sposób wypowiadania nazwisk zawodników niewiele znaczy jeśli reszta wypowiedzi jest merytorycznie poprawna. Ale z tym były jak już pisaliście duuuże problemy. Pierwsze pomyłki puściłam w niepamięć, ale sformułowanie "zginął" w przypadku Paula Huntera oraz w ogóle pominięcie jego imienia gdy mówi się o sprzedaży kijów dla fundacji....ekhm :? . Na finale na szczęście nie byłam, więc Michaela w trzech wariantach mnie ominęła (podobnie jak mecz z młodziakami, czego oczywiście straszliwie żałuję). Poza tym troszkę zbyt częste flashe w aparatach podczas gdy stół oświetlony był jak nie przymierzając sala operacyjna...
Troszkę też dał się ponieść nerwom sędzia Kruk, ale tutaj brawa za humor i słynny już patent na ustawianie bil na dwie ręce ("na Higginsa"? :lol:).
Największy minusik to rzecz która generalnie nie jest iznacząca, ale która mnie i nie tylko mnie troszkę zamotała - brak informacji np. w holu na którym stole rozgrywany jest który pojedynek...zwłaszcza w przypadku pierwszej sesji. Trudno bylo potem szybko się przemieścić do sąsiednich sektorów.

Poza tym organizacja była wspaniała...duża dostępność zawodników dla fanów, kulturalna obsługa i ochrona (w porównaniu z większością imprez sportowych większych czy mniejszych nie było przy wejściu specjalnie wielkiej Bitwy na Łokcie...widać snookerowa kultura obowiązuje nie tylko na meczach ale i pod drzwiami). Dobre rozeznanie publiczności (zawodnicy nawet nie musieli patrzeć na tablicę by sprawdzić kiedy mają wygranego frejma), dużo humoru w trakcie spotkań...
Świetnie że były nadajniki do odsłuchiwania komentarza. Przyznam że na pierwszej sesji czułam się niemal jak bez ręki, nie słysząc znajomych męskich głosów w trakcie spotkania :wink: Później mając już wsparcie głosowe (w tym także dawno nie słyszanego Jacka Laskowskiego) było już po prostu idealnie...
chociaż, drodzy panowie, nie da się ukryć że człowiek głupio się czuje gdy zaczyna w zupełnie nieoczekiwanym momencie chichotać do siebie..na szczęście wokół chichotało też wystarczająco dużo innych osób, by nie czuć się jak czubek. Hasło reklamowe "przełam się" to hit sezonu :lol: :roll:

No i sami Zawodnicy...niewiarygodnie przystępni, uprzejmi i sympatyczni. Kropek chyba najbardziej z rezerwą, ale złego słowa nie mogę powiedzieć, widać ten typ tak ma.
Na mnie osobiście największe wrażenie zrobił sir Steve, i zdecydowanie nie dlatego że na niego najbardziej czekałam. Dżentelmeństwo i charyzma tego człowieka przekraczają wszelkie pojęcie...przyznam że ręce mi się trzęsły jak sobie z nim zdjęcie robiłam, oj trzęsły. :mrgreen:
Poza tym nie zauważyłam aby którykolwiek ze snookerzystów dawał autograf nie patrząc na osobę która o niego prosiła - jak dla mnie wystarczająca oznaka pokory i poczucia odpowiedzialności za promocję dyscypliny (albo po prostu świadectwo dobrego wychowania). Poziom sportowy...mmm...wiadomo. Nie wiem na ile polskim zawodnikom pozwolono się rozhulać, a na ile stało się to żywiołowo, ale rozhulali się co nieco :) Podziękowania dla Rafała za zdjątko :*

Tyle ode mnie, czekam na kolejny turniej. Będę.
I dziękuję Wam kochani za uczynienie tej imprezy tak udaną, bo to przecież i nasza zasługa ;)
Zdjątka wrzucę w wolnej chwili, chociaż słabiutkie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007 9:55 
junior
junior

Na wstępie chciałem się przywitać, jest to mój pierwszy post na forum.
Snookerem interesuję się od paru lat (Eurosport ;) ) i oczywiście byłem na Torwarze i udało mi się nagrać Higginsa ustawiającego bilę przy pomocy sędziego - możecie to zobaczyć:

http://www.youtube.com/watch?v=eGBn678HLOk

miłego oglądania.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007 10:33 
junior
junior

Witam

Na wstępie chciałem powiedzieć, że turniej był niesamowity. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Warto było przejechać niemały kawałek kraju, żeby być tego udziałem. Generalnie organizacja była świetna, jedyny minusik to brak informacji w głównym holu odnośnie tego kto będzie grał na którym stole, bo powstawał mały zamęt, kiedy okazywało się, że ludzie siedzą nie przy tym stole przy którym chcieli. Nie miało to jakiegoś większego wpływu na całokształt, ale taka informacja ułatwiłaby nieco zajmowanie miejsc. Co do 'kwiatków' konferansjera to mnie to tylko bawiło, choć ocierało się o żenadę niekiedy. Zbyt dużo do zapowiadania nie miał, więc tej białej ściągi z ręki też mógł się pozbyć.
Co do samych meczów to podzielam zdanie chyba wszystkich, że były rewelacyjne. Widać, że gra sprawia zawodnikom wiele radości, bo ich postawa była super.

W tym miejscu mam do forumowiczów pytanie/prośbę. Niestety, nie mam dostępu do C+, a chciałbym zobaczyć jak wyglądały niektóre fragmenty turnieju okiem kamery. Na pewno wiele osób ma nagraną relację na wideo, czy nie ma możliwości wrzucenia np. 3 brejków 100 punktowych na youtube? Nie ma się co oszukiwać, że jakość z transmisji będzie fajniejsza niż taka nagrywana kamerami widzów. Myślę, że wiele osób na tym skorzysta.

Generalnie jestem bardzo zadowolony z wyjazdu na turniej. Mam nadzieję, że na kolejny również uda mi się przybyć. :)

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007 11:58 
challenger
challenger

Ehhh..Jak ja Wam zazdroszcze.Moja mama i ja miałyśmy jechać na turniej ,ale w ostatniej chwili okazalo sie,ze mama musi wziac dodatkowe dyzury za kolezanke ktora jest w ciazy i nie pojechałyśmy;( a bylam tak blisko wyjechania tam...
no ale z filmow sie ciesze i dziekuje:)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007 15:45 
junior
junior

czy ktoś może napisać jak przebiegło spotkanie zawodników w akedemii snookera z młodzieżą.pewnie znajdzie się ktoś na forum kto był,ja niestety nie mogłem :( .no ale na następnym turnieju lub czymkolwiek związanym ze światowym snookerem napewno będe. :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007 15:51 
Site Admin
Site Admin

ememems napisał(a):
czy ktoś może napisać jak przebiegło spotkanie zawodników w akedemii snookera z młodzieżą.
Czekam na relację Implanta. Będzie na stronie głównej.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007 8:25 
junior
junior

Podaję link do kilku fotek z WST. Autorstwa Kasi Blue. W związku z tym, że jest to serwer firmowy, fotki znikną w poniedziałek (25 czerwca). ftp://gw.dax.com.pl/pub

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007 9:01 
pro
pro

Super fotki, naprawdę!

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007 16:23 
Site Admin
Site Admin

Dla chętnych: WARSAW SNOOKER TOUR FINAL 2007 - FULL MATCH DVD . Możliwość zakupu filmu z meczem finałowym WST.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007 19:22 
pro
pro

A to legalne? Bo sprzedawca nie sprawia wrażenia, że to przedstawiciel Canal+ lub FSTC.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007 20:17 
Site Admin
Site Admin

Informację o tej aukcji uzyskałam od przedstawiciela FSTC. Uznałam, że informując mnie i prosząc o wstawieniu adresu do aukcji, nie uważa tej sprzedaży za naruszenie praw organizatora.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007 20:23 
pro
pro

Czyli wszystko ok.

PS. I tak mam nadal alergię na sprzedawców, którzy nazywają się inaczej niż organizacja, mejla kontaktowego podają nie z domeny swojej organizacji, a w opisie ani słowa o legalności, zwłaszcza jeśli chodzi o tego typu materiały.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007 22:45 
junior
junior

Dwa słowa na temat turnieju (patrz post by Monique):

http://www.thesnookerforum.com/the-snoo ... -4503.html

A co do DVD z finału... widziałem dziś w otchłani sieci plik z pierwszej sesji.
Wnioski nasuwają się same.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 22 cze 2007 16:20 
pro
pro

Obrazek
Po wejściu widok kojący serce każdego kibica:
ObrazekObrazek
Sesja I - Stół nr2
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Człowiek-Co-Na-Wejściu-Dostał-Największą-Owację
ObrazekObrazekObrazek
Sesja III - Stół nr1
ObrazekObrazek
Kropek w obiektywie
Obrazek
Mariott nigdy nie wyglądał tak pięknie :D
Obrazek

Jeśli zdjęcia podane w takiej formie przeszkadzają, usunę. Robione oczywiście bez flasha i i jakichkokwiek odgłosów, stąd i marna jakość.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 22 cze 2007 17:37 
junior
junior

Kinga napisał(a):
chociaż, drodzy panowie, nie da się ukryć że człowiek głupio się czuje gdy zaczyna w zupełnie nieoczekiwanym momencie chichotać do siebie..na szczęście wokół chichotało też wystarczająco dużo innych osób, by nie czuć się jak czubek.

No tak, a do tego po raz pierwszy można było nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć naszych komentatorów w "dziupli"
Nie wiem czy w tych momentach chichotów spoglądaliście na dziuplę - bo ja tak, no i to naprawdę takie fajne to było zobaczyć jak i oni się trzęsą ze śmiechu :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 22 cze 2007 19:19 
pro
pro

Taak...momentami człowiek się łapie że nie patrzy wcale na stół... (no i już wiemy co się dzieje kiedy mikrofon zostaje wyłączony)

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 cze 2007 19:17 
challenger
challenger

Dzisiaj chodząc po necie natknąłem sie na bardzo fajne zdjęcie
http://www.flickr.com/photos/diantris/572262837/
tak blisko Pani sędziny :)
:D i co wy na to?

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 cze 2007 22:53 
junior
junior

Witam,
ze względu na dużą ilość pytań i próśb pozwolę sobie na "prywatny" disclaimer:
NIE zamieszczę na forum linków do plików z turnieju. Regulamin wyraźnie tego zakazuje.
dziękuję za zrozumienie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 cze 2007 9:09 
master
master

Jeśli dobrze pamiętam, to regulamin zakazuje łamania praw autorskich. A Ty jesteś autorem tych zdjęć, więc jeśli chcesz je udostępnić innym, to możesz je tu wrzucić.

Steve Davis - Legenda snookera i mistrz defensywy :))) Paul Hunter [*]

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 cze 2007 9:18 
junior
junior

Chyba jednak nie mogę bo mowa tu nie o zdjęciach tylko o plikach video z wiadomej stacji. To już jest illegal.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 cze 2007 9:37 
pro
pro

rozumiemy. masz nagrania. pochwaliles sie. wiemy rozumiemy, na forum nie dasz, podales gg. dla mnie to taki sam sposob lamania praw ale kij mnie to. ogolnie smiesznie to troche zrobiles

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2